Więc robisz przełącznik i szukasz ekologicznej alternatywy dla jednorazowych plastikowych słomek do picia.... Więc trafiłeś we właściwe miejsce!

Ecostrawz została założona w 2013 roku. W ciągu zaledwie 3 lat sprzedaliśmy ponad 100.000 plastikowych słomek wielokrotnego użytku na całym świecie, a sprzedaż słomek wielokrotnego użytku wynosi obecnie ponad 1 milion. Może to zabrzmieć dużo, ale jeśli weźmie się pod uwagę, że na całym świecie używa się codziennie ponad 1 mld plastikowych słomek jednorazowych, to jest to stosunkowo niewielka ilość i ilustruje ona światową walkę z plastikowymi odpadami, która jest przed nami. Niemniej jednak, ze względu na rosnącą na całym świecie świadomość społeczną problemu jednorazowych odpadów plastikowych, jesteśmy niezwykle podekscytowani, że możemy być częścią tego ruchu i cieszymy się na współpracę z naszymi klientami i pomaganie im w spełnieniu ich wymagań dotyczących "bardziej ekologicznej" słomki do picia.

Nasze ekologiczne słomki do picia dzielą się na dwa główne rodzaje: jednorazowe i wielokrotnego użytku. Nasze słomki wielokrotnego użytku są produkowane z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna, szkło borokrzemianowe, a nawet tytan - wszystkie materiały, które mogą być używane wielokrotnie. Nasze słomki jednorazowe są jednak produkowane w 100% z materiałów naturalnych, takich jak bambus czy pszenica, dzięki czemu są całkowicie biodegradowalne. Nasze produkty z naturalnego bambusa mogą być również ponownie wykorzystane, a gdy przekroczą swoje możliwości, można je po prostu wyrzucić na kompostownik.

Jesteśmy bardzo dumni z szerokiej gamy alternatyw, które oferujemy naszym klientom, a słomki są dostępne w różnych rozmiarach, aby idealnie dopasować je do wielkości i rodzaju podawanego napoju. Przecież nie podalibyście Państwo wymyślnego posiłku z plastikowymi sztućcami, dlatego też zapewniamy, że na każdą okazję znajdzie się eko-słomka dla każdego.

Kategorie
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl