Witamy

Jesteśmy bezkompromisowymi kobietami w temacie zdrowia i ekologii. Mamusie i przyjaciółki mieszkające w malowniczej warmińskiej wiosce. Marta, zakochana w ziołach i przyrodzie, oraz Karina, specjalistka od obracania chmur.

 

Ale zacznijmy od początku...

Pewnego razu zaczęliśmy zgłębiać temat, czy komercyjne środki czystości są dla nas bezpieczne. Zrobiliśmy to dla siebie, dla naszych bliskich, dla łąk, lasów i jezior, w których mieszkamy. Wyobraźcie sobie nasze zdziwienie, gdy okazało się, że nie ma badań, które wykazałyby, że domowe środki chemiczne są szkodliwe dla ludzkiego organizmu. Ponadto, bardzo niebezpieczne i szkodliwe reakcje chemiczne zachodzą, gdy w kanalizacji lub oczyszczalni ścieków mieszają się różne środki czystości (Europejska Agencja Środowiska EAN).

 

Nasze zdumienie osiągnęło swój zenit!

... Kiedy dowiedzieliśmy się, że nie ma ustaw ani przepisów zakazujących stosowania niebezpiecznych chemikaliów w produkcji środków czystości. Wiemy już, że nowoczesne chemikalia domowe zawierają bardzo szkodliwe ftalany, reaktywne związki chloru, triclosan, benzen, formaldehyd, terpen, rozjaśniacze optyczne, substancje zapachowe ... Doszliśmy do wniosku, że wszystko co sprzątamy w naszych domach jest w rzeczywistości bardzo szkodliwe dla nas, naszych bliskich i naszego środowiska.

 

Wystarczy spojrzeć

Każdego dnia dbasz o siebie, jedząc zdrową żywność, uprawiając sport, wybierając najlepsze kosmetyki. Co robisz dzisiaj wieczorem? Przygotowujesz kolację w piekarniku starannie oczyszczonym ze szkodliwych substancji chemicznych i idziesz na zasłużony relaks w wannie umytej całym stołem Mendelejewa.

 

Czy relacje są dla Ciebie naprawdę niebezpieczne?

Nie dla nas, więc postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce. Szukaliśmy, czytaliśmy, rozmawialiśmy, mieszaliśmy, testowaliśmy... Polerowaliśmy nasze domy, sięgając po sprawdzone metody naszych Babć. Dzieliłyśmy się eliksirami z rodziną i przyjaciółmi. Okazało się, że to co tworzymy działa i co najważniejsze jest bezpieczne i ekologiczne. Nasi bliscy poprosili nas o więcej i zaczęli nieśmiało sugerować, że udostępniamy światu te mikstury.

 

I w ten sposób powstał klaun

- produkcja kosmetyków domowych, stworzona przez Karinę i Martę, które szaleją za naturą.

Po wielu próbach i testach możemy oficjalnie powiedzieć: "Przygotowaliśmy serię kosmetyków do domu KLAREKO" i chcemy się nimi z Wami podzielić.
Stworzyliśmy skuteczne środki czystości, które są nieszkodliwe dla ludzi i środowiska naturalnego, z wykorzystaniem naturalnych olejków eterycznych. Nasze produkty zawierają wyłącznie bezpieczne i ekologiczne związki chemiczne oraz składniki pochodzenia roślinnego i mineralnego. Zapachy uzyskujemy poprzez staranny dobór wyłącznie naturalnych olejków eterycznych. Niebezpieczne związki nie są dla nas rozwiązaniem.

Dlatego z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy, że nasze produkty to nie tylko kolejne ekologiczne środki czystości, ale prawdziwe Kosmetyki Domowe. Dzięki nim rzeczywiście dbasz o swój dom.

Teraz możesz wziąć sprawy w swoje ręce!

Dzięki Kosmetykom dla Domu Klareko dbasz o bezpieczną czystość swojego otoczenia. Po raz pierwszy, podczas codziennego sprzątania, możesz korzystać z dobrodziejstw naturalnych olejków eterycznych w połączeniu z niezwykle bezpiecznymi substancjami. Zadbaliśmy o to, aby codzienne sprzątanie miało pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie Twoje i Twoich bliskich oraz naszej Matki Ziemi.

Kategorie
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl