Chcesz wiedzieć więcej o nas? Słodziutka! Dzięki naszemu niewielkiemu zespołowi z Berlina i naszym roślinnym produktom stomatologicznym chcemy uczynić świat trochę lepszym. Brzmi jak wzniosłe cele? I skomplikowane? Tak jest! Ale na naszej drodze wyrosły nam nerwy ze stali (opartej na roślinach). I właśnie to, że tu jesteś, jest dla nas wystarczającą motywacją, aby kontynuować naszą misję.

 

Wierzymy w zrównoważone projektowanie.

TIO to coś więcej niż tylko szczoteczka do zębów. Dzięki TIO chcemy udowodnić na własny sposób, że można uniknąć zanieczyszczenia środowiska. Ponieważ zrównoważone przeprojektowanie przedmiotu codziennego użytku, takiego jak szczoteczka do zębów, z której codziennie korzystają miliardy ludzi, może mieć ogromny, pozytywny wpływ na nasze środowisko.

Wiodący producenci kosmetyków dentystycznych wydają się woleć inwestować swoją energię w rozwój zbędnych dodatkowych funkcji, aby zmaksymalizować zyski, niż martwić się o redukcję odpadów i zrównoważony rozwój. Dlatego zdecydowaliśmy się pójść inną drogą z TIO.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów, które już stworzyliśmy z dużym wysiłkiem i pasją. Ale jednocześnie, poprzez TIO chcemy również stworzyć fundamentalny precedens i zainspirować do zmian. Dowodzi to bowiem, że warto częściej kwestionować status quo, aby wypracować nieoczekiwane i bardziej trwałe rozwiązania.

 

Nasza droga

Dwie osoby na zdjęciu w jasnobiałym, drobnym żeberku, to my - Fabian i Benjamin, założyciele TIO. Mimo że po studiach projektowych tymczasowo rozstaliśmy się, pozostaliśmy połączeni wspólną pasją do kwestionowania status quo. Naszym celem jako projektantów zawsze było pełne zrozumienie wielkiego obrazu i tworzenie na jego podstawie lepszych rozwiązań. I właśnie dlatego założyliśmy TIO w 2015 roku i opracowaliśmy naszą pierwszą szczoteczkę do zębów - z wymienną główką od pierwszego dnia.

Łącząc badania nad materiałami i wzornictwem oszczędzającym zasoby naturalne, od tego czasu staramy się poprzez nasze produkty osiągać jak najlepsze rezultaty zarówno dla ludzi, jak i natury. Szczerze mówiąc, nie zawsze było to łatwe. Po drodze napotykasz wiele przeszkód, których nigdy wcześniej byśmy się nie spodziewali. To coś, czego doświadczamy prawie bez przerwy.

Może dlatego, że nasze naturalne materiały dały nam wiele bezsennych nocy, tym bardziej entuzjastycznie podchodzimy do każdego przypadku, kiedy pokonaliśmy szanse i wymyśliliśmy, jak to zrobić. Będziemy nadal dokładać wszelkich starań, aby w przyszłości móc lepiej i w bardziej zrównoważony sposób szorować zęby za pomocą TIO. Opracowywanie celowych i ekologicznych koncepcji jest tym, co nas napędza. I..: To prawdziwa zabawa.

 

To dobre dla Ziemi i ludzkości

Zdrowie jamy ustnej jest ważnym zagadnieniem i każdy z nas zależy od niezawodnych produktów pielęgnacyjnych. Opowiadamy się za jak najlepszym czyszczeniem zębów, ponieważ posiadanie zdrowych zębów po prostu poprawia jakość życia. Dlatego kompromisy dotyczące jakości opieki nigdy nie są dla nas opcją. Skupiamy się na maksymalnej higienie i wydajności czyszczenia wszystkich naszych produktów.

A ponieważ mamy tylko jedną planetę Ziemię, a jest ona jeszcze bardziej niezastąpiona niż ząb, ściśle współpracujemy z badaczami materiałów, dzięki czemu możemy nadal wybierać najlepsze możliwe alternatywy dla tworzyw kopalnych dla każdego produktu. Ponadto, kładziemy ogromny nacisk na najwyższe standardy zrównoważonej produkcji i utylizacji.

Aby móc zagwarantować to wszystko w przyszłości, jesteśmy szczęśliwi, że możemy pracować nieco ciężej, aby nie musieć zaspokajać interesów inwestorów zewnętrznych. Chcemy pozostać niezależni, zdeterminowani i tak samo idealistyczni, jak przed powstaniem pierwszej w historii szczoteczki do zębów TIO. Serdecznie dziękujemy za zaufanie.

Kategorie
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl